Windows Phone için WhatsApp Messenger

Mobil işletim sisteminden olan Windows çeşitli uygulamaları barındırır. Uygulamalar kullanıcılar için önemlidir. Uygulamaların çeşitli ve kullanışlı olması kişilerin mobil ortamda rahat gezinmesini sağlar. İnternet bağlantılı birçok uygulama bulunur. Facebook, Whatsapp, Messenger ve bunun gibi uygulamalar haberleşmenin çeşitli yöntemleri içine girer. Haberleşmenin en modern şekli olan WhatsApp kişiler arası iletişim sağlar. WhatsApp görüntülü arama, anında mesaj atma, resim gönderme, video paylaşma, grup paylaşımı ve daha pek çok işlev görür. Bu işlevler insanların hayatını kolaylaştırır. Anında resim yollama özelliği ile internet bağlantısı olan mobil cihazdan hemen karşı tarafa resim atabilirsiniz. Whatsapp uygulamasının görüntülü ve sesli arama yapma özellikleri konuşma tarifesi olmasa bile sevdiklerinizle rahatlıkla iletişim kurun.

Windows Phone’a Whatsapp Nasıl İndirilir?

Mobil cihazlara whatsapp yükleyerek hayatınızı kolaylaştırmak istiyorsanız sitemizi tercih edebilirsiniz. Sitemizde en güncel whatsapp uygulamasını bulabilirsiniz. Bu uygulama belli dönemlerde güncelleniyor. Güncelleme yapılması her an yeniliklere açık olması anlamına geliyor. Sitemizden windows phone için whatsapp indir bölümüne tıklayarak kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Mobil cihazlara yüklenen whatsapp uygulaması dünyanın bir ucunda bulunan sevdiklerinizle anında haberleşmenin keyfini yaşayın. İnternet sitemizden en yeni whatsapp sürümlerini indirebilirsiniz.

Whatsap Uygulamasını Hızlıca İndirin

Windows phone cihazları için en güzel whatsapp uygulamasını sitemizde görebilirsiniz. Sitemizden whatsapp indirirken bazı unsurlara dikkat etmek gerekir. Dikkat edilmesi gerekenler arasında cihazın uyumlu olup olmadığı yer alıyor. Cihaz uyumlu olduğu takdirde whatsappı dilediğiniz anda indirebilirsiniz. Whatsapp uygulamasında sesli, görüntülü, videolu konuşma yer alıyor. Windows phone sistemine sahip olan mobil cihazlara uyumlu olan whatsapp sayesinde tüm dünya ile haberleşmek mümkün olur. Ayrıca bu uygulama ile konum paylaşarak sevdiklerinize kolayca adresinizi verebilirsiniz.
Whatsapp tüm dünyada haberleşmenin en güzel aracı olarak tercih edilir. Haberleşmek, video paylaşmak, grupça sohbet etmek ve sevdiklerinize resim göndermek için en güzel yol whatsap uygulamasını telefona indirmektir. Bu uygulamayı indirmek için bir yol arıyorsanız sitemiz en doğru adres olacaktır. Sitemizden en yeni sürüme sahip whatsapp uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Ücretsiz indirerek eğleneceğiniz ve haberleşeceğiniz uygulama sitemizde yer alıyor. Sitemizden whatsapp indir ekranına tıklayarak hemen indirmeye başlayabilirsiniz. İndirmenin keyfini sitemizde yaşayabilirsiniz. Yeni güncellemeler içeren uygulamaya istediğiniz her an sahip olabilirsiniz.

Cep telefonlarında en çok kullanılan programların başında whatsapp yer alıyor. İnternetten konuşma yapmak ve mesajlaşmak gibi işlevleri olan programda her türlü aramayı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca durum paylaşımları yaparak her an sevdiklerinize paylaşımda bulunabilirsiniz. Yaşadığınız her anı paylaşmak ve sevdiklerinize eğlenceli resimler yollamak için whatsapp uygulamasını kullanabilirsiniz. Whatsapp uygulamasında yer alan konum paylaş ile konumunuzu hemen sevdiklerinize atabilirsiniz. Windows phone için whatsapp indir ekranlarından bu uygulamayı indirip telefonunuza hızlı bir şekilde kaydedebilirsiniz.

WhatsApp Uyumlu Windows Phone Modelleri

Nokia Lumia Serisi
Windows Lumia Serisi
HTC One
HTC Rio
HTC Accord
Prestigio

Windows Phone WhatsApp Görüntüleri

12345 (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir