Android için WhatsApp Messenger indir

WhatsApp indir android ücretsiz

Android, Google tarafından mobil cihazlar için geliştirilmiş olan dünyanın en popüler işletim sistemlerinden birisidir. Günümüzün en çok tercih edilen işletim sistemlerinden birisi olan Android, pek çok telefon ve tablet üreticisi tarafından hızlı ve kullanışlı olması açısından tercih edilmektedir. Samsung, LG, HTC, Sony, Xiaomi vb. gibi pek çok telefon markası işletim sistemi olarak Android’i kullanmaktadır. Açık kaynak kodlu ve ücretsiz olması da Android’in popüler olmasının sebeplerinden birisidir.

Kurulduğu 2010 yılından bu yana en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp yapılan güncelleme ve iyileştirmeler ile sadece mesajlaşma için değil bir çok alanda kullanılmaya başlanmıştır. Whatsapp uygulamasından yararlanabilmek için herhangi bir ücret ödemeye gerek yok. Cihazın bir internet bağlantısına sahip olması yeterli. Android kullanıcılar için Google Play Store üzerinden indirilebilen uygulama bazı Android işletim sistemlerine sahip cihazlarda Play Store yer almadığı için indirilemiyor. Bu eksikliği sitemizden güvenli bir şekilde Whatsapp APK dosyası indirerek çözebilir sizde bir Whatsapp kullanıcısı olabilirsiniz.

WhatsApp sadece bir mesajlaşma uygulaması değil. WhatsApp kullanarak birçok özelliğe tek bir uygulamada sahip olabilirsiniz. Dosya, fotoğraf, video paylaşabilirsiniz. Konum paylaşma özelliğini kullanarak gideceğiniz yeri kolayca bulabilirsiniz. Görüntülü ve sesli arama yaparak sevdiklerinizle iletişim kurabilirsiniz. Durum paylaşabilirsiniz. Grup kurarak sohbetinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Sadece arkadaşlık ve aile ilişkilerinizde değil iş, okul gibi konularda da WhatsApp kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Üstelik tüm bunları hiç bir ücret ödemeden sadece internet bağlantınız ile yapabilirsiniz. Bu avantajlı uygulamayı sitemizden kolayca indirerek sahip olabilirsiniz. Üstelik sitemizden indirmesi de ücretsiz.

Kullanması da indirmesi kadar kolay bir uygulamadır. Yapmak istediğiniz her şey elinizin altında kolayca bulunuyor. Konuşmak istediğiniz kişinin isminin üzerine tıkladığınızda açılan sohbet sayfasında her özellik butonlar ile kendini açıkça belli ediyor. Sitemizden Whatsapp nasıl güncellenir, nasıl hesap oluşturulur, görüntülü arama nasıl yapılır gibi konular ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

WhatsApp Özellikleri

WhatsApp sadece bir mesajlaşma uygulaması değil. WhatsApp kullanarak birçok özelliğe tek bir uygulamada sahip olabilirsiniz. Dosya, fotoğraf, video paylaşabilirsiniz. Konum paylaşma özelliğini kullanarak gideceğiniz yeri kolayca bulabilirsiniz. Görüntülü ve sesli arama yaparak sevdiklerinizle iletişim kurabilirsiniz. Durum paylaşabilirsiniz. Grup kurarak sohbetinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Sadece arkadaşlık ve aile ilişkilerinizde değil iş, okul gibi konularda da Whatsapp kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Üstelik tüm bunları hiç bir ücret ödemeden sadece internet bağlantınız ile yapabilirsiniz. Bu avantajlı uygulamayı sitemizden kolayca indirerek sahip olabilirsiniz. Üstelik sitemizden indirmesi de ücretsiz

WhatsApp Uyumlu Android Telefon Markaları

Samsung
Xiaomi
LG
Huawei
General Mobile
Piranha
Sony
Vestel
Lenovo
Asus
Casper
HTC

WhatsApp APK Nasıl İndirilir?

APK İngilizce bir sözcük dizisi olan Android package kit‘in kısaltmasıdır. Türkçe olarak kısacası uygulamanın kurulum dosyasının bir uzantısı olan APK bu uzantı sayesinde Google Play Store kullanmadan uygulama indirebilmenizi sağlar. Sitemiz de bu şekilde Whatsapp APK sını indirmenize olanak sağlar. İndirme işlemini sitemizi kullanarak kısa ve güvenli bir yöntemle yapabilirsiniz. İndirme işleminin ilk adımı cihazınızın ayarlar kısmında. APK dosyasının cihazınıza indirilip kayıt edilmesi için cihazınızdan izin işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Cihazın ayarlar kısmına geldikten sonra ayarlar kısmının içinde bulunan güvenlik başlığına dokunun. Bilinmeyen kaynaklardan yükleme yapma butonunu aktif hale getirdiğinizde izin verme işlemi tamamlanıyor. Daha sonra sitemizde bulunan android için whatsapp indir kısmına gelerek indirme işlemini başlatabilirsiniz.

WhatsApp Android APK indirme işlemi oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir. Ancak internet üzerinde bir çok siteden indirebileceğiniz için seçici olmakta yarar var. İndirdiğiniz kaynak güvenilir olmalı. Aksi halde cihazınıza virüs bulaşabilir. Bu virüs cihazınıza yerleşip performansı etkileyebilir. Bu virüsler bazen virüs uygulamalarına bile takılmayabilir. Sitemiz bu anlamda oldukça başarılı ve güvenilir bir performans sergiler. Sitemizde bulunan Whatsapp APK’sını indirdiğinizde temiz bir dosya indirmiş ve güvenle bu uygulamaya sahip olmuş olursunuz.

WhatsApp Nasıl Kullanılır?

WhatsApp Messenger kullanması da indirmesi kadar kolay bir uygulama. Yapmak istediğiniz her şey elinizin altında kolayca bulunuyor. Konuşmak istediğiniz kişinin isminin üzerine tıkladığınızda açılan sohbet sayfasında her özellik butonlar ile kendini açıkça belli ediyor. Sitemizden WhatsApp nasıl güncellenir, nasıl hesap oluşturulur, görüntülü arama nasıl yapılır gibi konular ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Android WhatsApp Uygulama Görüntüleri

12345 (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

1 Yorum

Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir